ایجاد خلاقیت

ایجاد خلاقیت در دکوراسیون خانه با چوب و رزین

با ایجاد خلاقیت در دکوراسیون خانه با چوب و رزین ، زیبایی منحصربه‌فردی به ظاهر خانه شما میبخشد و دکوراسیون خانه را مدرن و شیک می کند. امروزه رزین کاربردهای بسیار زیادی دارد و یکی از زیباترین روش استفاده از آن، ترکیب چوب و رزین است. که طرح های متفاوتی دارد.

کدام چوب برای میز چوب و رزین بهتر است؟

یکی از جذاب‌ترین گزینه‌ها برای خانه، میزهای چوب و رزین هستند زیرا بیشتر در مرکز دید قرار می‌گیرند و توجه همه را به خود جلب می‌کنند. میز چوب و رزین مانند رودخانه‌ای در وسط چوب دیده می‌شود و طرح‌های متنوعی دارد. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید، این است که کدام چوب برای قرار گرفتن کنار رزین مناسب است!

معمولا بهترین نوع چوب برای طرح های رزین کاری ، مسطح‌ترین نوع آن است که به درستی خشک شده و درصد رطوبت آن زیر 20% باشد. چوب درختان سرخدار، نارون، بلوط و گردوی سیاه برای ساخت طرح‌های چوب و رزین مناسب هستند. خشک کردن چوب برای این کار ممکن است تا یک سال طول بکشد اما در نهایت، می‌تواند امکان ساخت محصولات متنوع از چوب و رزین را بدهد.

کاربرد چوب و رزین در دکوراسیون

چوب و رزین در موارد تزئینی و دکوری نیز بسیار کاربرد دارند که به چند مورد از آنها در زیر اشاره می‌کنیم:

  • میزهای متنوع
  • چراغ‌های بی‌نظیر از چوب و رزین
  • جواهرات چوب و رزین
  • ساعت دیواری
  • سینی
  • تابلوی چوب و رزین
  • و …
مقایسه محصولات چوبی ساده با محصولات چوب و رزین

تمیزکردن و نگهداری از محصولات چوب و رزین بسیار راحت‌تر از محصولات چوبی است؛ تنها کافی است از آب و صابون استفاده کنید. همچنین خراش‌هایی که رزین ایجاد می‌شود، به راحتی با سمباده قابل تعمیر است اما تعمیر چوب شرایط متفاوتی دارد. در مقابل، صندلی ساخته شده از چوب و رزین را در نظر بگیرید که به اندازه صندلی چوبی راحت نیست اما بسیار زیباتر از آن است.

سخن آخر

ایده‌های خلاقانه خود را با فروشگاه اینترنتی فارینایت به راحتی عملی کنید و دکوراسیون خانه خود را ارتقا دهید.

فقط کافی است آنها را در بخش محصولات ما ببینید.

کانال آپارات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Add to cart