شلف و قفسه چوبی

بهترین مدل شلف و قفسه چوبی برای خانه شما

شاید در گذشته از شلف و قفسه چوبی ، بیشتر برای قرار دادن کتاب و در کتابخانه استفاده می‌شد اما امروزه شلف دکوری نیز کاربرد زیادی دارد. شما می‌توانید از انواع شلف دیواری برای زیباتر کردن دکوراسیون خانه خود استفاده کنید. به همین دلیل، ما در اینجا روش‌ها و مکان‌هایی را که می‌توانید از شلف و قفسه چوبی استفاده کنید، آورده‌ایم.

6 مکان مناسب برای استفاده از شلف و قفسه چوبی


امروزه تقریبا در هر مکانی، می‌توان از شلف‌ها استفاده کرد اما مهم‌ترین مسئله‌ای که باید بدانید، این است که چگونه و در کجا نصب کنید. توجه کنید که علاوه بر سلیقه شخصی، یک قفسه چوبی مناسب باید متناسب با نیازهای روزمره شما باشد. برای مثال، آیا فضای خانه شما برای شلف چوبی ایستاده مناسب است یا شلف چوبی زمینی؟ آیا از قفسه چوبی به تنهایی استفاده می‌کنید یا با سایر مبلمان و لوازم خانه ست می‌کنید؟

انتخاب یک قفسه مناسب می‌تواند پاسخگوی تمامی نیازهای شما باشد. بنابراین، باید قبل از تصمیم‌گیری در مورد نوع قفسه چوبی که با سبک زندگی و دکوراسیون خانه شما سازگار باشد، مکان‌های زیر را در نظر بگیرید.

قفسه حمام

  • حمام

یکی از مکان‌هایی که می‌توانید از قفسه چوبی استفاده کنید، حمام و سرویس بهداشتی است. برای قرار دادن صابون، شامپو، حوله و … می‌توانید از قفسه‌های باز استفاده کنید تا به راحتی لوازم مورد نیاز را بردارید.

شلف و قفسه چوبی اتاق خواب

  • اتاق خواب

اگر دوست دارید که اتاق خواب شما مرتب و زیبا به نظر برسد، بهتر است از شلف و قفسه چوبی استفاده کنید. همچنین می‌توانید به قفسه خود، یک آینه اضافه کنید و یک میز آرایش مدرن ایجاد کنید.

شلف و قفسه چوبی اتاق کار

  • اتاق کار

در اتاق کار باید از قفسه‌هایی استفاده کنید که ارتفاع مناسبی داشته باشند و هر طبقه آن، به راحتی قابل دسترس باشد. معمولا در قفسه اتاق کار، کتاب، فایل و کاغذ قرار داده می‌شود اما ممکن است شخصی بخواهد عکس‌های خانوادگی خود را در آن قرار دهد تا هنگام مطالعه و کار به آنها نگاه کند.

شلف و قفسه چوبی آشپزخانه

  • آشپزخانه

اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است، می‌توانید از شلف‌ها برای قرار دادن ادویه‌جات، لوازم آشپزخانه و … استفاده کنید. اما قراردادن گل‌های زیبای آپارتمانی در شلف دکوری نیز می‌تواند آشپزخانه شما را زیباتر جلوه دهد.

شلف و قفسه چوبی پذیرایی

  • پذیرایی

شلف پذیرایی بیشتر در معرض دید قرار دارد پس باید جلب توجه کند. به همین منظور می‌توان از شلف‌های فانتزی که اشکال هندسی زیبایی دارند، استفاده کنید. نمونه شلف

شلف راهرو

  • راهرو

شلف راهرو باید تا حد امکان کاربردی و در عین حال زیبا باشد؛ پس نیاز نیست که در راهرو از قفسه‌های فانتزی استفاده کنید.

نتیجه

در فروشگاه اینترنتی فارینایت، شلف و قفسه های چوبی متنوعی وجود دارد؛ فقط کافی است آنها را در بخش محصولات ما ببینید.

کانال آپارات ما

 

منتخب شلف های فارینایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Add to cart