میز اداری پایه فلزی

میز اداری پایه فلزی

میز اداری پایه فلزی

میز اداری پایه فلزی از محصولات به نام و پرطرفدار فروشگاه اینترنتی فارینایت است. این میزها توسط تیم حرفه ای و با تجربه فارینایت در انواع و شکل های مختلف با توجه به کاربرد آن و نیاز شما مشتری عزیز طراحی و ساخته می شود. از این میزهای کار مدرن در بخش های مختلف شرکت می توان استفاده کرد. به طور مثال میز فلزی مدیریت، میز پایه فلزی منشی، میز مدرن فلزی کانتر، میز اداری فلزی کارمندی و میز پایه فلزی جلسه و کنفرانس. این میزها قابلیت طراحی و تولید در ابعاد و اندازه های مختلف را نیز دارند. مثلا یک میز مدیریت با طول و عرض متوسط ساخته می شود و در اتاق مدیریت استفاده می شود. باید دارای طراحی خاص و منحصر به فردی باشد. طوری که برای مدیریت یک مجموعه کاملا مناسب باشد. از رنگ و مواد خاصی و متفاوت تری نسبت به سایر میزهای موجود در یک شرکت برای تولید آن استفاده شود. ولی یک میز کارمندی با ابعاد کوچکتر تهیه می شود. در اتاق های کوچکتر از آن استفاده می شود. یا مثلا میز جلسه مدرن پایه فلزی در ابعاد خیلی بزرگ وجود دارند و در اتاق های بزرگ با نام سالن کنفرانس یا جلسه از آنها استفاد می شود. برای مشاهده میزهای اداری پایه فلزی فارینایت اینجا کلیک کنید. برای ثبت سفارش خود به صورت مستقیم می توانید با شماره 09210112613 تماس بگیرید.

میز اداری پایه فلزی
میز اداری پایه فلزی

قیمت میز اداری پایه فلزی 

امروزه با ترکیب چوب و فلز میزهای کار بسیار کاربردی می توان عرضه کرد. فلزی که فارینایت برای طراحی پایه این میزها به کار می برد پروفیل  سبک با ضخامت 1.25 سانتی متر است. چوبی که برای رویه آنها استفاده می کند، ام دی اف است. هر دوی این مواد مصرف شده بسیار با کیفیت و بادوام هستند. با استفاده از این دو ماده میز در طرح های مختلف از جمله میز های کار دونفره، میزهای شرکتی تک نفره، میز مدرن طرح L، میز پایه فلزی شکلU، میز کانتر، میز پایه فلزی گروهی و هر مدل دیگری که شما در نظر دارید را برایتان می سازد. اگر مدل خاصی مورد نظر شما است می توانید از طریق شماره زیر با همکاران ما در بخش طراحی میز اداری تماس بگیرید. پس از اینکه خواسته و ایده خود را برای آنها بازگو کردید و مشاوره های لازم را دریافت کردید، تیم طراحی شروع به طرح زدن برای شما می کند. شما ساکن هر نقطه ای در کشور که باشید پنج تا هفت روز کاری زمان می برد تا میز به دستتان برسد. در حالیکه ساکن شهر کرج یا تهران هستید ارسال محصول برایتان بدون پرداخت هیچ هزینه ای انجام می شود.

09210112613 شماره تماس و واتس آپ

میز کار مغازه

میز کار باید یکسری استاندارد ها و خصوصیات ویژه ای داشته باشد. برای مثال دارای کشو ها و فایل های نسبتا زیاد باشد، جهت گذاشتن وسیله هایی که هنگام کار احتیاج می شود. رنگی هماهنگ با وسایل دیگری که در مغازه است داشته باشد. از همه این ها مهمتر این است که جنس آن بسیار عالی و مرغوب باشد. میزهایی که فارینایت به فروش می رساند، همه این فاکتورها را دارا هستند. این میزها بسته به اندازه فضایی که می خواهید در آنجا میز را جای دهید، با اندازه های متغیر تولید می شوند. طول معمولا از ۱۲۰ تا ۱۶۰ سانتی متر، عرض ۶۰ تا ۷۵ سانتی متر و ارتفاع از ۷۵ تا ۷۹ سانتی متر می باشد. برای دیدن تصاویر انواع میز اداری پایه فلزی ما و قیمتشان روی لینک قرار داده شده کلیک کنید.

میز کار

میز تحریر پایه فلزی 

هنگامی که می خواهید میز اداری پایه فلزی خریداری کنید، باید از قبل به پاسخ یکسری از سوالات فکر کنید. به یک نتیجه ای برسید. به این ترتیب انتخاب بهتری را خواهید داشت.

اندازه فضایی که می خواهید این میز را قرار دهید: میز کار پایه فلزی دقیقا در چه نقطه ای از اتاق قرار می گیرد و اندازه فضا چند سانتی متر است؟
صندلی که قرار است پشت میز قرار گیرد: حین گرفتن اندازه فضایی که هست و ملاحظه میز، باید فضایی را که برای صندلی اداری احتیاج است را مد نظر قرار دهید.
چگونگی به کارگیری میز کار: آیا شما هر روز از میز کارتان استفاده می کنید؟ یا ممکن است هر از گاهی به آن احتیاج داشته باشد؟ آیا شما از آن برای فعالیت های کامپیوتری، هنری یا کار دیگری استفاده می‌کنید؟
چه وسایلی روی آن قرار داده می شود: اگر شما نیاز به راه اندازی رایانه روی میز خود دارید، ممکن است بخواهید فضای مورد نیاز تمام وسایل کار شما را داشته باشد.
به میز تحریر با چه مشخصه هایی احتیاج دارید: آیا شما یک میز به شکل مربع یا مستطیل مد نظرتان است، یا یک میز مواج یا زاویه ای مناسب‌ با شیوه کار و فضای شما؟
بودجه شما چقدر است: ممکن است شما یک میز بزرگ را در تصور خود داشته باشید، اما اگر مبلغی که در نظر گرفتید، کافی نباشد این گزینه خوبی به حساب نمی آید.

میز تحریر پایه فلزی
میز تحریر پایه فلزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Add to cart