میز اداری l

میز اداری l

میز اداری l

میز اداری l شکل از دیگر محصولات فروشگاه اینترنتی فارینایت است. در حال حاضر دو میز با طرح ال تولید می کنیم که در اینجا آنها را نام می بریم. میز اداری طرح بهرام پایه فلزی آریو چوب مدل D-1029 که با طول ۱۳۰ و ۱۴۰ سانتی متر، عرض ۵۰ و ارتفاع ۷۶ سانتی متر تولید می شود و میز اداری طرح آرمان پایه فلزی آریو چوب مدل D-1014 که با طول ۱۴۰ سانتی متر، عرض ۵۰ سانتی متر و ارتفاع ۷۶ سانتی متر ساخته می شود. میز اداری طرح ال را در بخش های مختلف شرکت می توان استفاده کرد. به طور مثال میز اداری طرح ال مدیریت، میز اداری طرح ال منشی، میز اداری طرح ال کارمندی. همه میزهایی که به وسیله فارینایت تولید می شوند، ترکیبی از چوب و فلز هستند. عنصر به کار رفته برای ساخت این میز ها برای پایه پروفیل سبک با پهنای 1.25 سانتی متر و جنس روکش از ام دی اف است. طراحی میزهای ال شکل به گونه ای است که پایه ای برای قرار گرفتن کیس و پایه ای برای قرار گرفتن مانیتور می توان برایشان ایجاد کرد. به این ترتیب میز مناسبی قرار دادن رایانه شخصی شما در منزل می باشد. لازم به ذکر است که میزهای با طرح ال با ساختاری که دارند ظاهری ساده و شیک دارند و برای شرکت هایی با دکوراسیون داخلی مدرن و ب روز بسیار مناسب هستند. برای مشاده سایر میزهای اداری پایه فلزی فارینایت روی لینک قرار داده شده در زیر کلیک کنید. پل ارتباطی ما برای انجام سفارش شما شماره زیر است. از طریق واتس آپ نیز پاسخگوی شما هستیم.

میز شرکتی

شماره واتس آپ و تماس 09210112613

میز اداری l

خرید میز اداری l

اولا مبلغ خود را مشخص کنید. ثانیا با توجه به مدل اداره و حیطه کاری برای خرید میز اداری وارد عمل شوید. میز شرکتی باید از جنس قابل قبولی برخوردار باشد و شکل معقولی داشته باشد. ابعاد میز کاری باید با توجه به اندازه فضا و تعداد کارمندانی که قرار است در آن کار کنند، همینطور با در نظر داشتن به زمینه فعالیت فرد مصرف کننده مشخص می شود. یقینا شخصی که منشی شرکت است با سایر کارمندان یا رئیس شرکت به دلیل کارهای مختلفی که انجام می دهند، نیاز به میز های گوناگون دارند. برای اینکه هنگام خرید میز اداری بهترین گزینه را انتخاب کنید، باید به نکته های زیادی دقت کنید. چرا که انواع زیاد میزهای اداری شامل میز مدیریت، میز کارمندی و کارشناسی، میز کانتر، میز کنفرانس، میز کامیپوتر، میزجلو مبلی، میز کار گروهی و غیره وجود دارند. شما می توانید هر سبک میز اداری پایه فلزی را به ما سفارش دهید. شماره تماس در زیر برایتان قرار دادیم.

شماره واتس آپ و تماس 09210112613

 

میز کارمندی ساده

به طور کلی یک میز کارمندی باید دارای آپشن های متفاوتی باشد. در زیر چند مورد را نام می بریم.

  •  از مواد مرغوبی ساخته شده باشد. دو
  • دارای زیبایی و شکل ظاهری خاصی باشند.
  • سه قابلیت حمل و نقل و جابجایی آسانی داشته باشد.
  •  دارای فایل بندی و قفسه بندی باشد.
  • رنگ مناسب با فضای شرکت را داشته باشد.
  •  دارای انعطاف پذیری باشد. مثلاً هم در اتاق های کوچک بتواند جای داده شود و هم در اتاق های بزرگ به راحتی چیدمان شود.
  •  ابعاد مناسبی داشته باشد.

با توجه به اینکه فارینایت به صورت کاملا سفارشی میزهای کارمندی را برای شما تولید می کند. به این ترتیب با ارزانترین قیمت می توانید هر نوع میز اداری مدرن پایه فلزی مد نظر خود مثل میز مدیریت، میز یو شکل، میز اداری l را به ما سفارش دهید. استراتژی کار ما به این شکل است که پس از دریافت سفارش از جانب شما، ایده اولیه را طراحی می کنیم. طرح اولیه را برایتان میفرستیم. پس از دریافت تایید از سمت شما شروع به ساخت می کنیم. کل این فرآیند به 5 الی 7 روز کاری زمان احتیاج دارد. در نظر داشته باشید که اگر ساکن شهر تهران و شهر کرج هستید، نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای برای ارسال محصول ما ندارید. مرحله پست کلیه محصولات ما برای شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای امکان پذیر است. برای مشاهده انواع میز کارمندی فارینایت به همراه قیمت تولیدی و ارزان کافی است، اینجا کلیک کنید. تصاویر محصولات نیز در همین لینک هستند. برای اطلاع دقیق از بروز ترین قیمت ها و مدل ها نیز با این شماره تماس بگیرید.

شماره واتس آپ و تماس 09210112613

میز کارمندی ساده
میز کارمندی ساده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Add to cart