دکوراسیون اشپزخانه

نقش چوب در دکوراسیون آشپزخانه

طراحی چوبی آشپزخانه آرامش بخش است . ممکن است شما از وسایل چوبی در دکوراسیون خود استفاده کنید . برای مثال بیشتر کابینت‌های آشپزخانه از جنس چوب هستند، با این حال،  دکوراسیون چوبی به معنی این است که فضا و تم کلی آشپزخانه شما، چوبی باشد. چوبی که در دکوراسیون آشپزخانه به کار می رود از چوب درخت بلوط، راش یا کاج باشد که چوبی نرم و و همه کاره است .

ایده‌های زیادی در مورد نحوه دکوراسیون  وجود دارد. این ایده مبتنی بر ترجیح صاحبان خانه است، اما یکی از جالب ترین و متفاوت ترین ایده‌ها، دکوراسیون آشپزخانه چوبی  و دکوراسیون آشپزخانه روستایی است در این نوع از دکوراسیون آشپزخانه، از چوب‌های جنگلی به صورت طبیعی استفاده می شود و نمای کلی آشپزخانه، مانند یک کلبه جنگلی یا یک خانه روستایی درون یک مزرعه می شود.

قلب خانه آشپرخانه است پس دکوراسیون آن مهم است

چوب نقش بسیار چشم نوازی در طراحی داخلی دارد؛ به طوری که در فنگ‌شویی هم بر استفاده از وسایل چوبی در خانه تاکید شده چوب انرژی منفی موجود در فضا را از بین می‌برد و حال و هوای خوبی به فضای آشپزخانه‌ی شما می دهد. چوب در دکوراسیوم ویژگی های مثبت زیادی دارد به طور نمونه به‌راحتی می‌توان آنها را با دیگر دکوری‌های رنگی موجود در خانه هماهنگ کرد. انواع و اقسام وسایل چوبی در بازار موجود و در سایت ما تنوع بسیاری موجود است .

از یک کفگیر ساده تا ظروف دکوری و کابینت میتوانید از چوب استفاده کنید .لازم نیست شما به یک آشپز جهانی باشید تا به درک زیبایی و سودمندی ظرفی قدیمی و چوبی دست یابید! استفاده مداوم از ظروف چوبی می تواند چوب را آسیب بزند، ترک بردارد، خشک شود و یا خش بردارد اما راهکار هایی پیشنهاد میکنیم تا بتوانید سالیان سال از این ظرف استفاده کنید.

نحوه تمیز کردن و نگهداری ظروف چوبی

بعد از هر بار استفاده ، ظروف را در مقداری آب گرم و صابون بشویید. برای این منظور می توانید از برس ملایم استفاده کنید.بعضی اوقات ممکن است لازم باشد فقط با آب بشویید.

ظرف را بشویید و آب اضافی را با حوله دستی پاک کنید.

آن را روی چیزی تکیه دهید و بگذارید تا در هوا خشک شود.

لطفا اجازه ندهید ظروف چوبی در آب خیس بخورند و آنها را در ماشین ظرفشویی خود قرار ندهید.

گاهی ممکن است ظروف چوبی شما دچار ترک شود.اگر ترک کوچک است و آنقدر عمیق نیست ، احتمالاً می توانید آن را سنباده زده و از بین ببرید.اگر به راحتی نمی توانید این کار را ترمیم کنید و یک ترک قابل توجه است ، توصیه می کنم ظروف را کنار بگذارید.

سخن آخر

ایده‌های خلاقانه خود را با فروشگاه اینترنتی فارینایت به راحتی عملی کنید و دکوراسیون آشپزخانه خود را زیبا کنید . فقط کافی است آنها را در بخش محصولات ما ببینید.

کانال آپارات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X
Add to cart