جهت مشاهده محصولات جدید و سفارشی و همچنین اطلاع از کمپین ها و تخفیفات جذاب گالری سنجد چوب ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

پایه نگهدارنده چوبی موبایل طرح آرسام گالری سنجد چوب
استند لوازم اداری
اردوخوری طرح بردیا
ظروف کودک طرح خرگوش
اردوخوری طرح سنجاب و فندق
ظرف طرح سنجاب و بلوط
اردوخوری طرح برگ پاییزی
اردوخوری طرح برگ پاییزی
اردوخوری-طرح-بلوط گالری سنجد چوب
اردوخوری طرح بلوط
اردوخوری طرح سنجاب
اردوخوری طرح سنجاب

تمام محصولات از چوب وارداتی درجه A و روغن کاملا گیاهی ساخته شده است. جهت مشاهده سایر محصولات علاوه بر صفحه اینستاگرام می توانید از صفحه محصولات ما نیز بازدید بفرمایید.

تولید سفارشی

گالری سنجد چوب در تلاش است با افزایش کیفیت و کاهش هزینه تولید و همچنین در راستای احترام به سلیقه مصرف کننده در سبک مدرن دکوراسیون داخلی بهترین گزینه برای مصرف کننده باشد. از این رو سنجد چوب علاوه بر تلاش در جهت ایجاد تنوع های جدید در صنعت چیدمان یا دکوراسیون با قبول طرح و ایده مشتریان و حتی ایجاد شرایط لازم برای مشارکت مشتری در طراحی و تولید محصول خود در صنعت دکوراسیون پیشگام بوده است.

آموزش

به دنبال ایجاد فضایی جذاب برای علاقه مندان به حوزه دکوراسیون چوبی و آموزش های لازم از طراحی و ساخت تا کسب درآمد از فروش کالاهای دست ساز، گالری سنجد چوب شرایطی را مهیا ساخته تا تمام دانش و مهارت خود را در زمینه طراحی (طراحی دستی تا نرم افزارهای طراحی این حوزه)، تولید (کالا و اکسسوری های کوچک و بزرگ) و فروش (آموزش دیجیتال مارکتینگ در حوزه چوب و حتی همکاری در فروش تمام بازارهای فعال) با هدف آموزش مهارت و ایجاد شغل در اختیار علاقه مندان بگذارد.

در صفحه آپارات ما نیز می توانید کلیپ تولید محصولات را مشاهده کنید.

X
Add to cart