تفاوت میز کانتر با میز منشی در چیست؟

تمام شرکت ها و سازمان ها فضایی برای پاسخگویی  به مراجعه کنندگان در نظر می گیرند که در شرکت های کوچک میز منشی با طرحی از لوگوی شرکت کافیست اما در شرکت های بزرگ و اختصاصی شدن فعالیت های منشی، میز کانتر در نزدیکی در ورودی قرار می گیرد و طرح خاص و ظاهری متفاوت با سایر میزهای اداری دارد. به همین دلیل طرح و رنگ میز کانتر بسیار مهم است چون هنگام ورود مراجعه کننده، اولین چیزی که توجه و نظر فرد را جلب می کند، میز کانتر است. (تیم طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی فارینایت، ایده های جذابی با رعایت اصول مهندسی و ارگونومی برای زیباتر کردن دکوراسیون اداری شما ارائه می دهد. کافیست همین حالا با شماره 09210112613 تماس بگیرید.)

ادامه مطلب “تفاوت میز کانتر با میز منشی در چیست؟”

تفاوت میز کارمندی با میز کارشناسی در چیست؟

یکی از مهمترین تجهیزات  در مبلمان اداری، میزها هستند. در یک اداره یا شرکت، کارمندان با توجه به جایگاه یا رده سازمانی که دارند از میزهای مختلفی استفاده می کنند. به عنوان مثال جایگاه کارمند با کارشناس متفاوت است همان طور که وظایف متفاوتی دارند بنابراین میز کارمندی با میز کارشناسی تفاوت هایی دارد که در ادامه به آن می پردازیم. (تیم طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی فارینایت، ایده های جذابی با رعایت اصول مهندسی و ارگونومی برای زیباتر کردن دکوراسیون اداری شما ارائه می دهد. کافیست همین حالا با شماره 09210112613 تماس بگیرید.)

ادامه مطلب “تفاوت میز کارمندی با میز کارشناسی در چیست؟”

میز کنفرانس چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه ارائه ی هر چیز اهمیت آن را مشخص می کند.

این جمله را کسی درک می کند که ارائه های فوق العاده ای را دیده باشد. ارائه هایی که مخاطب را میخکوب می کنند و در پایان همه ی حاضرین را وادار به ایستادن و کف زدن میکنند.

اگر کارفرما یا رئیس یک مجموعه هستید، لازم است بدانید سازماندهی کردن فضای کاری شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین دلیل، اتاق جلسات اداری یکی مهمترین بخش های یک سازمان یا شرکت است.

اتاق کنفرانس مکانی است با ظرفیت 12 نفر یا بیشتر که برای نشست های مختلفی از جمله جلسات داخلی شرکت یا جلسات تجاری با شرکت ها و سازمان های دیگر استفاده می شود. تجهیزات آن شامل تخته وایت برد، پرژکتور، میز کنفرانس و … می باشد. همان طور که مشخص است مهمترین تجهیزات کاربردی در اتاق جلسات، میز کنفرانس است. اگر می خواهید راجع به ویژگی های میز کنفرانس بیشتر بدانید همراه ما باشید.

اما قبل از انتخاب صحیح یک میز کنفرانس خوب باید ویژگی های آن را بدانید. که در ادامه به آن می پردازیم. (تیم طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی فارینایت، ایده های جذابی با رعایت اصول مهندسی و ارگونومی برای زیباتر کردن دکوراسیون اداری شما ارائه می دهد. کافیست همین حالا با شماره 09210112613 تماس بگیرید.)

میز کنفرانس چیست؟

میز کنفرانس یکی از اجزای مهم مبلمان اداری محسوب می شود که نوع آن به طور قابل توجهی بر نحوه میزبانی جلسات کاری شما تاثیر می گذارد به طوری که نحوه طراحی و ساخت آنها تاثیر زیادی بر زیبایی و گیرایی اتاق کنفرانس دارد.

ادامه مطلب “میز کنفرانس چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟”

میز کارگروهی چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

هیچ یک  از ما به اندازه همه ما باهوش نیست!

این جمله را کسی درک می کند که قدرت وحدت را بداند همان طور که، امروزه شرکت ها و سازمان های موفق، فضایی را برای کار تیمی در نظر می گیرند چراکه بسیاری از مدیران کارآمد می دانند که طوفان فکری شکل گرفته میان کارمندان، یک تکنیک برای ایجاد ایده های خاص و شکوفایی خلاقیت کارمندان می شود که موفقیت های چشم گیری را برای کل سازمان به دنبال خواهد داشت.

به همین دلیل مدیران، فضایی را برای تیمی در نظر می گیرند و میز کارگروهی مهمترین المان در این بخش است. (تیم طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی فارینایت، ایده های جذابی با رعایت اصول مهندسی و ارگونومی برای زیباتر کردن دکوراسیون اداری شما ارائه می دهد. کافیست همین حالا با شماره 09210112613 تماس بگیرید.)

میز کارگروهی چیست؟

میز کارگروهی که در بعضی موارد به آن میز چند نفره اداری یا میز ورک استیشن هم می گویند ترکیبی از میزهای کارمندی و پارتیشن های اداری کوتاه است که به گونه ای طراحی می شود که دو یا چند نفر به طور همزمان از آن استفاده کنند.

ادامه مطلب “میز کارگروهی چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟”

میز مدیریت چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

” زمانی که یک مدیر به کارش علاقه و اشتیاق دارد، به شکل ویروسی به هر فردی که برای او کار می کند، منتقل می شود. ”

این جمله را کسی درک میکند که از اهمیت حضور مدیر کاردان آگاه است. هیچ گروه یا مجموعه ای نمی تواند بدون بهره بردن از وجود یک مدیر کاردان به سمت موفقیت حرکت کند. در واقع اگر افراد حاضر در یک تیم را چرخدنده های یک ماشین بدانیم، مدیر در حکم موتور ظاهر شده و سازمان را در مسیر درست به حرکت در می آورد.

از نظر پیتر دراکر که از برجسته ترین نظریه پردازان مدیریت در جهان است؛ مدیر، عامل پویایی و عنصر حیاتی هر سازمانی است که با ترکیب و برنامه ریزی درست منابع می تواند به اهداف سازمانی مثل تولید محصولات دست پیدا کند.

همان طور که مدیریت عامل حیاتی یک سازمان است، میز مدیریت نیز مهمترین عامل در مبلمان اداری است. اما قبل از انتخاب صحیح یک میز مدیریت خوب باید ویژگی های آن را بدانید. که در ادامه به آن می پردازیم. (تیم طراحی حرفه ای فروشگاه اینترنتی فارینایت، ایده های جذابی با رعایت اصول مهندسی و ارگونومی برای زیباتر کردن دکوراسیون اداری شما ارائه می دهد. کافیست همین حالا با شماره 09210112613 تماس بگیرید.)

میز مدیریت چیست؟

قسمت مدیریت از مهمترین قسمت های شرکت های می باشد. با توجه به اهمیت بخش مدیریت طراحی دکوراسیون آن باید متفاوت تر از سایر بخش ها باشد. هنگام ورود به این بخش اولین چیزی که توجه را جلب می کند میز مدیریت است که با انتخاب مناسب آن میتوان تاثیر مثبتی در ذهن مراجعه کننده ایجاد کرد.

ادامه مطلب “میز مدیریت چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟”

راهنمای خرید میز اداری شیک با قیمت مناسب

” شما بهترین کار خود را انجام میدهید، اگر شغلی داشته باشید که خوشحالتان کند ”

این جمله را کسی درک می کند که به انجام شغل دلخواهش مشغول است و نه تنها از مسیر لذت می برد بلکه در کسب درآمد هم بسیار موفق عمل می کند همانطور که استیو جابز می گوید شغل شما بخش بزرگی از زندگیتان را تشکیل خواهد داد و تنها راه برای شاد و موفق بودن انتخاب شغلی است که کاملا به آن علاقه دارید.

مسئله کسب درآمد و رسیدن به اهداف باعث شده است که افراد ساعت های طولانی را در محیط کار بگذرانند که باعث صدمات جبران ناپذیر به سلامتی افراد می شود. اما شما با انجام صحیح آن میتوانید هم سلامتی خود را حفظ کنید و هم بازدهی بالایی داشته باشید. اینجاست که یک موضوع اهمیت چند برابری پیدا کرده است: میز اداری شما!

اگر می خواهید دلیل این اهمیت را بدانید، در ادامه همراه مان باشید؛ چون قرار است در این مقاله، ویژگی های میز اداری خوب را بشناسیم تا درست انتخاب کنیم.

میز اداری چیست؟

میز اداری در شرکت ها و اداره جات مورد استفاده قرار می گیرد که ارتباط مستقیم با سلامت فرد دارد. در واقع یک میز اداری خوب نه تنها سلامت فرد را در طی کار تضمین می کند بلکه پرستیژ سازمان را نیز بالا می برد. اما قبل از انتخاب صحیح یک میز اداری خوب باید با انواع آن آشنا شوید و ویژگی های آن ها را بدانید. که در ادامه به آن می پردازیم.

ادامه مطلب “راهنمای خرید میز اداری شیک با قیمت مناسب”

میز کار اداری

میز کار اداری

میز کار اداری از ضروری ترین وسایل موجود در یک محیط اداری است. همان طور که میز تحریر در خانه از وسیله های مهم است. توجه کردن به داشتن دکوراسیون داخلی شرکت باعث می شود تا مشتریانی که به شرکتتان مراجعه می کنند، این موضوع را سریعا متوجه شوند که شما برای محیط کارتان ارزش زیادی قائل هستید. این کار حس خوب و مثبتی را برای آنها ایجاد خواهد کرد. برای این هدف باید همه تلاش خود را برای خرید وسایل اداری به خصوص میز مدیریت به کار گیرید. از آنجا که همه کارمندان اکثر وقت خود را به کار کردن در محیط کار خود می گذرانند. باید به تجهیزات اداری از جمله میز اداری توجه زیادی داشت. شما می توانید به راحتی با ارزان ترین قیمت بهترین میز فلزی اداری را از فارینایت خریداری کنید. در این راستا با ما تماس بگیرید. می توانید اینجا کلیک کرده و میزهای اداری مدرن را مشاهده کنید.

شماره واتس آپ و تماس 09210112613

 

میز کار اداری
میز کار اداری

ادامه مطلب “میز کار اداری”

قیمت میز اداری

قیمت میز اداری

قیمت میز اداری با جنس مواد به کار رفته در ساخت آن رابطه کاملا مستقیمی دارد. فروشگاه اینترنتی فارینایت انواع میز اداری پایه فلزی را به صورت کاملا خاص و طبق سفارش مشتری می سازد. این میزها بنا به درخواست مشتری در اندازه و طرح های کاملا متفاوتی عرضه می شوند. نوع فلز به کار گرفته شده در ساختار میزهای ما، پروفیل سبک با ضخامت 1.25 و نوع چوب به کار گرفته شده، ام دی اف است. با تکیه بر این موضوع میزهای اداری فارینایت دوام بالایی دارند. برای مشاهده قیمت این میزهای فلزی اداری و تصاویر مربوط به آن ها به لینک قرار داده شده سر بزنید. همچینین برای دریافت مشاوره با کارشناسان ما در بخش فروش، با شماره قرار داده شده تماس بگیرید.

میز اداری

 09210112613 شماره تماس و واتس آپ

 

قیمت میز اداری
قیمت میز اداری

ادامه مطلب “قیمت میز اداری”

قیمت میز فلزی اداری

قیمت میز فلزی اداری

قیمت میز فلزی اداری به عوامل گوناگونی چون : مدل و سبک میز ، کیفیت متریال مصرف شده و بودجه در نظر گرفته شده بستگی دارد. شما می توانید برای اطلاع دقیق تر در این زمینه به سایت فروشگاه فارینایت مراجعه کنید. در قسمت محصولات چوبی و میز اداری قیمت کلیه میزهایمان قرار داده شده است.

بهترین و نازلترین قیمت انواع میز اداری را همراه با تخفیفات ویژه و کیفیت فوق العاده از شرکت ما و وب سایت ما بخواهید.

ما فروشنده انواع و اقسام میزهای اداری از جمله میز اداری پایه فلزی ، میز اداری پایین شلف ، میز اداری شله ایستاده ، میز اداری صفحه ای  و … می باشیم.

بهترین قیمت میز اداری فلزی را از فارینایت بخواهید و می توانید جهت بررسی بیشتر محصولات ما به لینک زیر مراجعه نماید و از بهترین و مدرن ترین میز های اداری بازدید کنید.

.

انواع میز اداری 

 

جهت خرید تلفنی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت در ارتباط باشید.

قیمت میز فلزی اداری ارزان

قیمت میز فلزی اداری ارزان

اگر می خواهید ارزان ترین و در عین حال با کیفیت ترین میزهای اداری مدرن ، شیک ، پایه فلزی ، صفحه ای و … را خرید کنید با نهایت اطمینان خاطر شرکت فارینایت را انتخاب کنید و از ما خرید کنید.

هم به صورت اینترنتی و هم به صورت تلفنی و حضوری می توانید از شرکت ما خرید مورد نظر خود را با بهترین و ارزان ترین قیمت انجام دهید.

شایان ذکر است که هیچ محدودیتی در زمینه خرید و ارسال انواع محصولات ما وجود ندارد ، در نتیجه در هر شهر و شهرستانی که هستید با ما تماس بگیرید و خرید انواع میز اداری خود را انجام دهید.

شرکت ما فروش بسیار زیاد و گسترده ای در زمینه انواع میز اداری در شهرهایی از جمله : فروش میز اداری در شیراز ، مشهد ، قم ، اصفهان ، تهران ، سمنان ، تبریز ، کرج و … داریم.

در نتیجه در هر شهر  و شهرستانی که هستید می توانید هم به صورت اینترنتی و هم به صورت حضوری و در نهایت اطمینان خاطر از ما خرید کنید.

خرید میز اداری 

خرید میز اداری 
خرید میز اداری

نحوه خرید انواع میز اداری از شرکت فارینایت بدین صورت می باشد که به 2 صورت می توانید از ما خرید کنید :

نخست : خرید اینترنتی انواع میز اداری است ، بدین صورت است که باید به مراجعه به لینک محصولات میز اداری ما تمامی محصولات ما برررسی می کنید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و میز اداری خود را با قیمت ارزان خرید می کنید.

به محض خرید و ثبت سفارش شما محصول مورد نظر و میز اداری خریداری شده از انبار بارگیری شده و به محل مورد نظر شما ارسال می گردد و درب محل به شما تحویل داده می شود.

دوم : خرید حضوری می باشد ، که می توانید با مراجعه به وب سایت محصولات ما را بررسی کنید و سپس با انبار و کارگاه ما مراجعه نماید و کیفیت انواع میز اداری ما را از نزدیک مشاهده نماید و با قیمت ارزان و همراه با تخفیف میز اداری مورد نظر خود را خرید کنید.

شایان ذکر است که در این زمینه می توانید سوالات خود را از طریق واتس اپ بپرسید و به پاسخ مورد نظر خود برسید.

 

میز کار اداری

قیمت میز فلزی اداری

میز کار اداری میزهای کارمندی فارینایت را می توانید به صورت کاملا اختصاصی سفارش دهید. حتی می توانید با کارشناسان و همکاران ما در قسمت فروش تماس بگیرید..سپس مدل و سبک میز کارمندی مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید.
ما برایتان به صورت کاملا شخصی سازی میز اداری پایه فلزی با رنگ و ابعادی خاص را برایتان می سازیم. میز کار اداری با پایه فلزی گزینه بسیار مناسبی برای کارمندان است.
سبک کار و سلیقه هر شخصی با دیگری فرق دارد. میزهای شرکتی فارینایت برای سلیقه ها و خواسته ها متفاوت بهینه می باشد.
همان طور که از نامش مشخص است، این مدل میزها اندازه کوچکتر و روش طراحی متفاوت تری نسبت به میزهای دیگر دارند. هچنین مطابق با نیازهای یک کارمند طراحی و تولید می شوند.

میز اداری ال شکل

میز اداری ال شکل

میز اداری ال شکل یکی از پر کاربردترین میز های اداری می باشد که با به دلیل جالت ال شکل و جادار بودن این میز بهترین و عالی ترین نوع میز اداری می باشد.

که شما مشتریان و کاربران گرامی می توانید میز اداری ال شکل را از ما خرید کنید و با کیفیت محصول را با قیمت ارزان و مناسب خرید کنید.

همان گونه که می‌دانید، امروزه گونه های متفاوتی از میز ها در سطح بازار مو جود می باشد که از دوست داشتنی ترین آنان می شود به میز اداری  ال شکل اشاره کرد.

در شرایطی‌که می‌خواهید به خرید میز های اداری بپردازید، به شما توصیه می‌دهیم تا ما را تا انتخای این مقاله همراهی کنید  و از مطالب مذکور استفاده کافی و لازم را ببرید.

میز اداری چیست

میز اداری چیست
میز اداری چیست

اکثرا  اشخاص ممکن میباشد با میز های اداری آشنا نباشند، به همین علت می بایست بگوییم از میز های اداری در موسسه ها و اداره جات مورد استعمال قرار گیرد.

که قادر است برای سالمت جسمانی پرسنل بسیار موثر تلقی خواهد شد.

نیروی کار می‌توانند با استعمال از میز های اداری، پرونده و فایل های مد نظر شان را به خوبی تفکیک کنند تا در مواقع لازم بتوانند آنان را بیابند و از هدر رفتن وقت تا حد بسیار متعددی دوری نمایند.

باید برخی از نکات را مد نظر خویش قرار دهید که در ادامه به این نکات می پردازیم پس ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

نوع چوب در میز اداری

قبل از آن که به خرید میز مد نظر تان بپردازید، باید از کیفیت خوب بودن چوب استفاده شده در آن مطمئن شوید.

اکثرا بسیاری از اشخاص بدین مسئله توجه نمی‌کنند، شایان ذکر می باشد در صورتی که متریال و چوب خوبی  در میز های اداری استفاده نشود، سبب آسیب به میز ها می شود.

رنگ میز

از سایر موضوعاتی که می بایست به آن اعتنا داشته باشید، گزینش رنگ مطلوب به منظور میز های اداری می باشد. به منظور این که بتوانید یک رنگ مطلوب را خرید فرمائید، بایستی در بالا به چیدمان اتاق تان دقت فرمائید و آن‌گاه با رعایت آن رنگ میز خویش را انتخاب کنید.

اندازه میز

واپسین نکته ای که قبل از خرید باید آن را دارای اهمیت قرار دهید، اندازه میز های اداری می باشد.

سایز میزها می بایست به طوری است که بتوان آنان را به آسانی باربری کنید.

به منظور این که بتوانید یک میز اداری در سایز مطلوب را خرید کنید ، می بایستی در  درجه اول به اندازه  اتاق تان توجه کنید و آن‌گاه با رعایت آن یک میز اداری متناسب به اندازه اتاق را انتخاب کنید.

قیمت میز اداری فلزی

قیمت میز اداری فلزی

قیمت میز اداری فلزی در فروشگاه اینترنتی فارینایت به قیمت تولیدی است. زیرا که ما این میز ها را خودمان طراحی و تولید می کنیم. ساخت پایه ها با استفاده از پروفیل سبک با ضخامتی به اندازه 1.25 انجام می شود. چوبی که برای رویه میز استفاده می کنیم، از جنس ام دی اف است. فارینایت در این زمینه انواع سفارش های شما را برایتان می سازد. پس از مشاوره دادن به شما برای طرح و رنگ این میزها، ابتدا با استفاده از نرم افزارهای مربوطه شروع به طراحی می کند. سپس طرح ها را برای شما ارسال می کند. در صورتی که مورد پسند شما بود، شروع به ساخت می کنیم. در نتیجه ظرف مدت 5 الی 7 روز کاری در هر نقطه ای از ایران که باشید، برایتان ارسال می شود. می توانید از طریق این لینک انواع میز کاری فلزی را ببینید. جهت ارتباط مستقیم با ما با از شماره زیر استفاده کنید.

0921-0112613 شماره واتس آپ و تماس

قیمت میز اداری فلزی
قیمت میز اداری فلزی

ادامه مطلب “قیمت میز اداری فلزی”

Add to cart